Hangay Oktáv Családi Síverseny
Eredmények – 2020

Helyezés Csapatnév Helység Vezetéknév Keresztnév Kor Idő
1 Hómackók Kolozsvár Neményi Katalin 46 00:31.13
Egyed Zoltán 44 00:35.92
Egyed  Zsófia 14 00:26.62
Egyed Eszter 11 00:29.35
Neményi Ágnes 73 00:50.57
Összesen: 02:53.59
Csapatátlag: 00:34.72
Helyezés Csapatnév Helység Vezetéknév Keresztnév Kor Idő
1 Hópárducok Kolozsvár Veres  Ágnes 53 00:28.30
Veres Márton Zoltán 44 00:40.13
Veres Zsófia 11 00:27.72
Veres Kende 11 00:29.33
Összesen: 02:05.48
Csapatátlag: 00:31.37
2 Hóbaglyok Kolozsvár Szakál András 38 00:32.61
Szakál Andrea-Boróka 39 00:30.54
Szakál Réka 11 00:34.54
Szakál Áron 9 00:37.49
Összesen: 02:15.18
Csapatátlag: 00:33.80
3 Gyere-B! Kolozsvár Bodoki Ede 42 00:31.99
Bodoki Andreea 41 00:39.03
Bodoki Emma Aliz 8 00:38.33
Bodoki Ingrid Adél 6 00:42.32
Összesen: 02:31.67
Csapatátlag: 00:37.92
4 Kovácsék Szászfenes Kovács Péter 46 00:40.37
Kovács  Réka 43 01:12.65
Kovács Dóra 6 00:46.76
Kovács Áron 4 00:40.37
Összesen: 03:20.15
Csapatátlag: 00:50.04
Helyezés Csapatnév Helység Vezetéknév Keresztnév Kor Idő
1 Suhanók Kolozsvár Néda Tamás 51 00:22.49
Néda Zsófia 14 00:23.13
Néda Dávid 12 00:25.18
Összesen: 01:10.80
Csapatátlag: 00:23.60
2 Damache Cluj-Napoca Damache Dan-Dorin 42 00:26.28
Damache Oana-Bianca 10 00:27.50
Damache Daria-Daniela 13 00:24.08
Összesen/Cumulat: 01:17.86
Csapatátlag/Timp mediu echipă: 00:25.95
3 Crișan Moldovenești Crișan Horea 50 00:24.51
Crișan Ilinca 22 00:28.00
Crișan Hanna 15 00:27.33
Összesen/Cumulat: 01:19.84
Csapatátlag/Timp mediu echipă: 00:26.61
4 Törökök Kalotaszentkirály Török  János 57 00:28.95
Török  Annamária 41 00:31.74
Török  Zalán 11 00:25.46
Összesen: 01:26.15
Csapatátlag: 00:28.72
5 Hógolyók Kolozsvár Matlák András 46 00:27.59
László Kata 46 00:28.53
Matlák Emma 10 00:34.54
Összesen: 01:30.66
Csapatátlag: 00:30.22
6 IHHA Kolozsvár Borbély Kubina Attila 46 00:26.18
Borbély Kubina Ingrid 11 00:36.41
Borbély Kubina Hannah 15 00:28.72
Összesen: 01:31.31
Csapatátlag: 00:30.44
7 Kassay trió Kolozsvár Kassay Gábor 63 00:39.97
Kassay Ákos 11 00:31.61
Kassay Barnabás 11 00:30.61
Összesen: 01:42.19
Csapatátlag: 00:34.06
8 Molnár-Fodor Kolozsvár Molnár Edina 43 00:42.91
Molnár  Máté 14 00:34.18
Molnár  Klára 12 00:35.55
Összesen: 01:52.64
Csapatátlag: 00:37.55
9 "Cățelușii zburători" Cluj-Napoca Costea  Nicolae Cosmin 41 00:38.37
Costea Larisa 12 00:40.70
Costea  Eric 8 00:42.07
Összesen/Cumulat: 02:01.14
Csapatátlag/Timp mediu echipă: 00:40.38
10 Csóványos Budapest Jeszenszky Géza 78 00:54.56
Görög Vilmos 12 00:36.22
Görög Blanka 9 00:37.48
Összesen: 02:08.26
Csapatátlag: 00:42.75
11 Gyimesek Kajántó Lokodi Ferenc 47 00:37.59
Lokodi Balázs 8 01:10.49
Lokodi Bálint 6 01:05.31
Összesen: 02:53.39
Csapatátlag: 00:57.80
12 A ZÖLDEK Dés Madár Zoltán 48 01:39.81
Madár Róbert 7 01:13.27
Madár Dávid 12 00:46.74
Összesen: 03:39.82
Csapatátlag: 01:13.27
13 "Spiritul Zăpezilor" Baciu (Kisbács) Suciu Ambrosie Andrei 41 03:55.54
Suciu Ariadna Sára Mária 10 00:37.51
Suciu Andrea Gabriela 7 03:55.54
Összesen/Cumulat: 08:28.59
Csapatátlag/Timp mediu echipă: 02:49.53
Helyezés Csapatnév Helység Vezetéknév Keresztnév Kor Idő
1 Fodorok Kövend Fodor Győző 44 00:27.44
Fodor Ádám 13 00:23.28
Összesen: 00:50.72
Csapatátlag: 00:25.36
2 LEA Aranyos-gyéres Fina  László 48 00:32.06
Fina  Ágota 16 00:23.46
Összesen: 00:55.52
Csapatátlag: 00:27.76
3 Lavina Kolozsvár Kurucz Attila 38 00:26.60
Kurucz Anita 10 00:33.92
Összesen: 01:00.52
Csapatátlag: 00:30.26
4 K2 Kolozsvár Sebe Klára 50 00:30.68
Csibi Krisztián 14 00:30.20
Összesen: 01:00.88
Csapatátlag: 00:30.44
5 Sani Kolozsvár Molnár Sándor 51 00:30.90
Molnár Anita-Tímea 13 00:36.42
Összesen: 01:07.32
Csapatátlag: 00:33.66
6 Csalafinták Kolozsvár Kardos Tibor 46 00:35.80
Kardos Csenge 10 00:37.48
Összesen: 01:13.28
Csapatátlag: 00:36.64
7 Porcicák Szászfenes Venczel Enikő 48 00:42.89
Szabó-Venczel Nóra 10 00:35.01
Összesen: 01:17.90
Csapatátlag: 00:38.95
8 A Madarak Dés Madár András 42 00:40.39
Madár Norbert 9 00:51.66
Összesen: 01:32.05
Csapatátlag: 00:46.03
9 Lecsó Kolozsvár Régeni Éva 37 01:52.24
Kurucz Endre-Dániel 6 00:50.22
Összesen: 02:42.46
Csapatátlag: 01:21.23
Kizárva/ Descalificat Bița Dés Câmpean Jacob 65 00:25.99
Oros Maia 10 00:25.83
Összesen/Cumulat: 00:51.82
Csapatátlag/Timp mediu echipă: 00:25.91
A Yuppi Tábormozgalom Egyesület 2011-ben jött létre, hogy a diabéteszes, reumás és onkológiai betegségekkel együtt élő gyerekeket gyógyító élményekkel ajándékozza meg, ingyenes táborain keresztül. Az EKE – Kolozsvár 1891 a síversenyek részvételi hozzájárulásainak 10%-ával támogatja az ingyenes élményterápiás táborok költségeinek a fedezését.
Részvételi hozzájárulásával Ön is lehetővé teszi, hogy a Yuppi még több krónikusan beteg gyereket fogadhasson táboraiba!

Plakát 2020